All on4

All on4 metodu galima atkurti visus prarastus dantis.

48 val. – tiek tereikia norint pakeisti trūkstamus dantis į žandikaulį įsriegus 4-6 implantus, ant kurių vėliau fiksuojamas dantų protezas pilnai atstatantis visą dantų lanką. Ši procedūra garantuos Jums ilgalaikę gražią šypseną už itin priimtina kaina.

Odontologijos mokslui nepaliaujamai žengiant į priekį, atsiranda vis naujesnių metodikų, kurias taikant dera kaina, gydymo efektyvumas ir estetiniai rezultatai. Šio progreso dėka galime savo pacientams pasiūlyti All on4 (liet. Visi ant keturių) technologiją, kurios pagalba ypač greitai ir neskausmingai atkuriami prarasti dantys, kurie pasižymi puikiu stabilumu, leidžia kramtyti kietus produktus, negali būti pamesti sportuojant ar atliekant kitas aktyvias veiklas. Ir priešingai nei protezai ar plokštelės nereikalauja periodiško išėmimo, o valgant šaltą ar karštą maistą, dantų protezas suteikia galimybę patiekalų temperatūrą ir skonį justi panašiai, lyg valgytumėte su savo natūraliais dantimis.

chirurginis-gydymas

All on4 technologija dažniausiai taikoma natūralių dantų nebeturintiems arba pacientams, kurų dantys tokios prastos būklės, kad jų gydymas neįmanomas, sudėtingas , labai ilgas arba ekonomiškai nelogiškas ir neefektyvus.

Jei bijote procedūros chirurginės dalies mes siūlome atlikti sedaciją. Sedacijai naudojami vaistai pacientams padeda atsipalaiduoti dantų gydymo metu. Tai nėra bendrinė nejautra (pilna narkozė). Pacientas yra nemiegantis arba miegas yra toks, iš kurio lengvai pažadinamas, pacientas sedacijos metu yra atsipalaidavęs, nejaučia baimės, nesirūpina kas vyksta aplinkui.

All on4 metodas grąžins Jums norą šypsotis!